Ким ви бачите себе через 4-5 років? Фінансистом? Успішним аудитором? Власником страхового чи кредитного бізнесу?

Знання економіки – це інвестиції в майбутнє, оскільки все, що нам буде потрібно завтра, написано економікою сьогодні.

Сучасний економіст – це «штурман», що спрямовує господарську діяльність згідно чинного законодавства та сучасних потреб суспільства.

Головна задача економіста – підвищення ефективності діяльності структури, в якій він працює. Основою розв’язання такої задачі є різноплановість підготовки, яка дозволяє переходити з однієї професійної ніші в іншу, що сприяє кар’єрному росту.

Фокус програми підготовки фахівців за спеціальністю «Економіка»  – формування навичок ефективного ведення бізнесу в умовах невизначеності, посилення конкуренції та економічної глобалізації, а також здатності критично осмислювати сучасні трансформації. Акцент робиться на вивченні ефективних методів управління компанією, бізнес-планування її діяльності, дослідженні кон’юнктури товарних ринків, міжнародній економіці та зовнішньо-економічній діяльності.

Випускники спеціальності «Економіка» мають можливості для працевлаштування на такі посади:

• Керуючий директор компанії
  • Керівник підприємства або підрозділу
  • Комерційний директор
  • Економіст підприємства
  • Радник (в органах державної влади)
  • Керівник проектів та програм (інноваційних, інвестиційних, соціально-політичних, освітніх, тощо)
  • Економіст-аналітик

Студенти, які навчаються у нашому університеті, отримують знання як в цілому в сфері економіки національного господарства так і поглиблено в аграрному напрямі. Що безумовно дає їм і більший кругозір та можливості для працевлаштування.

Випускники є конкурентоспроможними на ринку праці, адже набуті ними компетентності роблять їх інноваційно-орієнтованими, здатними реагувати на економічні виклики сучасності та реалізовувати власні бізнес-ідеї.