Днями відбулася «Посвята в профорги» від студентського профбюро ТДАТУ. Вже стало традицією, котрий рік поспіль, проводити захід «Посвята в профорги». Урочиста посвята – це одна з перших подій у житті кожного студента, яка згуртовує і допомагає влитись у студентський колектив.

Захід розпочався з вступного слова голови профкому ТДАТУ Миколи Андрущенка та голови студентського профбюро Ірини Мазурової, яка розповіла про діяльність студентської профспілки тао основні проєкти, права і обов’язки профоргів.

Студенти перших курсів, які були обрані профоргами в своїх групах, мали змогу взяти участь у різних конкурсах та познайомитися один з одним.

Учасники були розподілені на 5 команд до кожної з якої був прикріплений куратор, який допомагав команді в організаційних питаннях. Атмосфера була дружньою, веселою та запальною. Призове місце отримала команда «Тюлені», зайнявши 3 місце та команда «За імбир», зайнявши 2 місце. Переможцями стала команда «Багачі», а команди «Жу-жу» та «4 друга і подруга» були нагороджені подяками. Кожен учасник отримав подарунок та солодкий приз. Також, після закінчення заходу, профорги та активісти профбюро поспілкувалися між собою, потоваришивули та знайшли щось спільне між собою.

Студентське профбюро ТДАТУ дякує всім профоргам, які прийшли та взяли участь. Також, велика подяка профкому та ректорату університету за допомогу в організації заходу.

Катерина Сметаніна,
голова сектору журналістики студентського профбюро ТДАТУ