14_020159_1122На виконання рішення Кабінету Міністрів України № 392 від 20.05.2020 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів», рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Запорізькій області(протокол №19 від 28.05.2020р.), наказу ректора університету №572-К від 22.05.2020р. та рішення вченої ради від 28.05.2020р.

НАКАЗУЮ:

1. Запровадити послаблення протиепідемічних заходів в організації освітнього процесу та дозволити у групах з кількістю не більше 10 осіб та з обов’язковим дотримання протиепідемічних заходів:
1.1 Для здобувачів вищої освіти денної форми навчання усіх спеціальностей, які не мали технічної можливості для дистанційного навчання або мають академічні заборгованості з навчальних дисциплін, провести тижні підвищення рейтингу відповідно до затверджених деканами факультетів і завідувачів кафедрами розкладів;

1.2 Для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання усіх спеціальностей провести в період з 09.06.2020р. по 04.07.2020р. аудиторні заняття та екзаменаційні сесії в навчальних аудиторіях університету;

1.3 Для здобувачів вищої освіти денної форми навчання випускних курсів першого (бакалаврського) рівня з усіх спеціальностей провести атестацію у формі державних кваліфікаційних екзаменів у терміни встановлені графіком навчального процесу;

1.4 Для слухачів курсів з робітничих професій «Водій автотранспортних засобів» та «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» відповідно до затвердженого графіку провести державну атестацію в навчальних аудиторіях корпусу №8 та на полігоні університету;

1.5 Директорам коледжів університету за рішенням педагогічних рад дозволити відвідування занять з лабораторних робіт, проведення професійно-практичної підготовки та державної атестації;

1.6 Директору Центру культури і дозвілля ЦВІГУН С.М. проведення репетицій і роботу гуртків художньої самодіяльності;

1.7 Завідувачу кафедри фізичного виховання і спорту ГАЗАЄВУ В.Н. проведення тренувань і занять відповідно до затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №28 «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури і спорту на період карантину у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19».

2. Проректору з АГР РИЖКОВУ О.М. та лікарю медичного пункту МОСКАЛЬОВІЙ Л.А. при вході на територію університету співробітників і здобувачів вищої освіти проводити термометрію, а також забезпечити систематичну дезінфекцію приміщень.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з НПР ЛОМЕЙКО О.П.