Після січневого локдауну, коли школярі знову сіли за парти, співробітники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного поновили профорієнтаційну роботу у закладах середньої освіти.

У другий день лютого асистент кафедри вищої математики і фізики Лариса Халанчук разом із завідувачем кафедри публічного управління, адміністрування та права Романом Олексенко та старшим викладачем Юлією Вороніною провели профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів комунального закладу «Мелітопольський ліцей-інтернат» Запорізької облради.

Профорієнтація є важливою для учнів, оскільки дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності їм більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.

Майбутні абітурієнти отримали максимум інформації про професії, що можна отримати під час навчання у ТДАТУ, їх зміст, статус на ринку праці, рівні освіти, перспективи працевлаштування, можливості продовження навчання.
Учням було надано пакет друкованої інформації (рекламні проспекти університету і факультетів, правила вступу, інформацію про вартість навчання).

Викладачі ТДАТУ під час дружнього спілкування з учнями відповіли на всі задані питання стосовно обрання професії та вступу до закладів вищої освіти та побажали успішної підготовки до ЗНО і міцного здоров’я!

Наталя Сосницька,
завідувач кафедри вищої математики і фізики