Для учнів випускних класів вже зовсім скоро минуть шкільні роки, і дітям потрібно буде визначитися — «ким бути». Перед кожною родиною сьогодні постає хвилююче питання — яку професію обрати дитині після закінчення школи? Усі батьки прагнуть забезпечити гарне майбутнє своїм дітям.

4 грудня 2018 року викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету відвідали батьківські збори учнів 11 класів НВК № 16 з метою профорієнтаційної роботи. Представники університету розповіли про можливості вступу випускників загальноосвітнього навчального закладу до Таврійського державного агротехнологічного університету на одну з 20 спеціальностей. Батьки учнів зацікавились питанням проведення Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ для професійної орієнтації вступників у 2019 році. Легеза Дар’я Георгіївна, завідувач кафедри маркетинг, д.е.н., розповіла про основні засади проведення Олімпіади та перелік переваг, які отримують її учасники. Адже, питання підвищення показника конкурсного балу за рахунок отримання додаткових балів від участі в Олімпіаді є актуальним для кожного вступника. Вадим Борисович Гулевський розповів про переваги навчання у Таврійському державному університеті та відзначив, що при складанні ЗНО випускники шкіл мають високий шанс вступити на місце за державним замовленням на технічні спеціальності ТДАТУ.

Бесіда пройшла в дружній атмосфері. Колектив ТДАТУ дуже вдячний керівництву НВК №16 за можливість поспілкуватися з батьками і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

За матеріалами:  зав. каф. маркетингу Легеза Д.Г.,

доц. каф. електротехнологій і теплових процесів Гулевський В.Б.