У межах «Освітніх днів Майкрософт в Україні» 6 грудня 2018 року у місті Києві відбувся воркшоп “Цифрова освітня трансформація. Що нового?”, на який були запрошені проректори Закладів вищої освіти України, які відповідають за IT – напрямки, міжнародні зв’язки та інноваційні технології.

Цифрова трансформація – це новий підхід до інтеграції співробітників, даних і процесів. Вона відкриває нові переваги і підтримує конкурентоспроможність у цифровому світі.

На цьому заході представником від ТДАТУ був декан факультету ІКТ, завідувач кафедри “Технічна механіка”, доцент, к.т.н Вершков Олександр Олександрович.

Доповідачі конференції:
Stelios Christakos – Education expert, Bulgaria.
Ольга Свириденко – Керівник освітніх програм країн Центральної та Східної Європи.
Наталія Дорош – Керівник по роботі з закладами освіти, Україна, країни Балтії, Грузія.

Захід проходив частково англійською мовою із синхронним перекладом.

Сьогодні цифрова сфера є надзвичайно важливою ланкою і впливає на всі процеси у суспільстві включаючи освітній процес. Викладачі мають змогу безпосередньо взяти участь у подібних заходах з метою удосконалення своєї обізнаності у даній сфері.

Кафедра технічної механіки