З перших тижнів навчального року починається профорієнтаційна робота серед учнів випускних класів. Нажаль, сьогодні багато випускників шкіл здають ЗНО ще не знаючи, ким вони хочуть стати.

На цьому етапі профорієнтаційна робота є особливо важливою. Якщо знехтувати нею, учень ризикує невдало обрати заклад вищої освіти, отримати неактуальну або нецікаву професію і, як результат, – проблеми з працевлаштуванням.

Професійному самовизначенню школярів сприяють зустрічі з фахівцями та представниками закладів вищої освіти. Обговорення майбутнього вибору та особливостей тієї чи іншої професії допомагають підлітку зорієнтуватися та прийняти правильне рішення.

В рамках проведення профорієнтаційної роботи 18 серпня викладачі кафедри «Технічний сервіс і системи в АПК» доцент Борис Болтянський та асистент Ольга спільно з старшим викладачем кафедри «Бізнес-консалтинг та міжнародний туризм» Оленою Захарченко зустрілись з учнями 11 класу ЗОШ №8.

На зустрічі учням розповіли про особливості та переваги навчання у Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного, про факультети, спеціальності та спеціалізації, організацію закордонних практик студентів під час навчання, організацію дозвілля студентів, програми практик.

Кафедра ТСС АПК