img_20200626_113529-e1593598478488До початку вступної кампанії залишилося менше місяця, це означає, що вступникам вже треба чітко визначитися з вибором закладу вищої освіти, де вони будуть отримувати знання протягом найближчих років.

Щоб допомогти випускникам шкіл, коледжів та їх батькам з визначенням вибору, викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно проводять профорієнтаційну роботу.

Днями викладачі кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії завітали до ВСП «Василівський фаховий коледж ТДАТУ». Старший викладач Юлія Пащенко в складі профорієнтаційної бригади факультету АТЕ ознайомила присутніх про переваги та перспективи навчання у ТДАТУ. Студенти коледжу були ознайомлені з новими умовами вступу у 2020р., проінформовані про студентські та закордонні практики, дуальне навчання, інфраструктуру університету, студентське самоврядування та дозвілля.

У межах профорієнтаційного заходу з випускниками спеціальності 201 «Агрономія» за спеціалізацією «Організація і технологія ведення фермерського господарства» було проведено попереднє фахове випробування та роз’яснено терміни подання документів до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії