komp_kniga[1]Січень є місяцем перших «зимових» рейтингів університетів світу, який проводить Webometrics. Вже маємо результати двох рейтингів:

• TRANSPARENT RANKING: Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles – ПРОЗОРИЙ РЕЙТИНГ: Кращі університети з цитувань в профілях Google Scholar, де ТДАТУ посів 79 позицію серед українських ЗВО. В порівнянні з 2018 роком кількість цитованості вчених нашого університету збільшилася вдвічі і має показник 3198.
  • Webometrics Ranking of World Universities – Рейтинг Webometrics университетів світу, де ТДАТУ піднявся на 51-у позицію і посів

47-е місце серед українських ЗВО.

Третім січневим рейтингом Webometrics став рейтинг електронних архівів світу – TRANSPARENT RANKING: Institutional Repositories by Google Scholar (January 2019) – ПРОЗОРИЙ РЕЙТИНГ: Інституційні репозитарії від Google Scholar. Даний рейтинг проводиться уп’яте і враховує кількість повнотекстових документів, розміщених в репозитаріях відкритого доступу і ступінь їх індексування пошуковою системою «Google Scholar».

За результатами рейтингу Репозитаріїв світу elarTSATU  – вдруге увійшов до світового рейтингу репозитаріїв та зайняв 1055 із 2708 поміж світових електронних архівів та 43 місце серед ЗВО України, у результаті чого піднявся на дві позиції вгору відносно минулого року. Такому результату передувала  велика робота співробітників наукової бібліотеки та викладачів університету. За 2018 рік кількість електронних документів  у Репозитарії збільшилась більш ніж вдвічі і на початок року становить понад 5 тис. документів.

Таким чином, у всіх трьох рейтингах Webometrics ТДАТУ покращив свої позиції.

Вітаємо  колектив ТДАТУ, бажаємо подальшого впевненого поступу вперед!

Відділ інформації та аналітики ЦІТІС

детальніше http://www.webometrics.info