6 вересня 2021 року відбулося планове засідання ректорату під керівництвом ректора Володимира Кюрчева.

На порядок денний засідання ректорату було винесено наступні питання:

1. Затвердження плану роботи ректорату на I семестр 2021-2022 навчального року.
2. Про запобігання та протидію корупції в ТДАТУ.
3. Про напрямки діяльності Центру кар’єри та працевлаштування.

У ході засідання було прийнято план роботи ректорату на 1 семестр 2021-2022 навчального року. Уповноважений з питань запобігання та протидії корупції Максим Гостєв звітував щодо стану роботи з запобігання та протидію корупції в ТДАТУ. Також членів ректорату було ознайомлено з планом роботи уповноваженого на наступний рік, де передбачено низка заходів: анкетування з питань академічної доброчесності; проведення навчальних заходів зі співробітниками та здобувачами вищої освіти університету з питань запобігання і протидії корупції тощо.

Керівник Центру кар’єри та працевлаштування Наталя Ругно доповіла про роботу Центру. У планах Центру: зустрічі зі здобувачами вищої освіти університету з метою роз’яснення питань майбутнього працевлаштування, кар’єрного зростання, розвитку SOFT-SKILLS та побудови власної кар’єри; формування бази персональних даних випускників 2022 року, з метою їх подальшого працевлаштування; створення електронної бази вакансій підприємств-партнерів ТДАТУ тощо.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Засідання відбулося з дотриманням протиепідемічних вимог.

Ольга Білоцька,
відділ інформації та аналітики ЦІТІС