Факультет економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного продовжує цикл публікацій «Шлях до мрії». Життєвий шлях героїні цієї публікації дуже цікавий.

Історія ІІ. Світлана Нестеренко

Що таке мрія? Для багатьох мрія – це той уявний результат, який ми намагаємось досягти протягом життя. Але мрія – це, перш за все, енергія, яка змушує рухатись вперед, наповнює кожний день нашого буття якісним сенсом.

Мрії здатні змінюватись протягом життя, і для кожного періоду вони різні. Так, в сім’ї звичайних сільських робітників народилась дівчинка Світлана, і саме мрія батьків на краще життя своїх дітей змусила відправити їх на навчання далеко від рідного села. Тому Світлана опинилась в Одесі, де навчалась, займалась спортом і вела дуже активне студентське життя. Мрії молодої дівчини були яскраві, різноманітні та багатокольорові, і всі вони помножували ту життєву енергію, яку випромінювала Світлана.

Після закінчення університету вона створює власну сім’ю, народжує дітей, і в її мріях вже з’являється бажання створите гарне майбутнє для рідних людей. Вона повертається ближче до батьків, до міста Мелітополя і починає плідно працювати за фахом на місцевому м’ясокомбінаті. Звісно, в безперервному потоці обов’язків, турбот і клопоту дуже важливо зберігати вогонь в очах, але мрії вже досвідченої жінки, Світлани Анатоліївни, завжди підтримували в ній жагу до життя і творчих змін.

Тому, після 12 років роботи на виробництві, вона обирає інший шлях і опиняється в стінах університету вже в якості викладача, для того щоб передати свій досвід майбутнім спеціалістам. Це була абсолютно нова, але, в той же час, дуже цікава діяльність. Після тривалої роботи над собою, довгих років становлення, як науковця, сьогодні ми маємо змогу говорити про професора, доктора економічних наук, завідувачку кафедри менеджменту Світлану Нестеренко. Перелік її заслуг вражає, у здатності організовувати роботу їй просто немає рівних, повага серед колег, любов студентів тільки підтверджують унікальність цієї жінки. Вона цінний працівник, видатна людина, любляча і кохана дружина, мати, бабуся, донька, подруга – хіба це не мрія багатьох людей?!

З чого ж починався шлях до мрії маленької дівчинки? З любові батьків, підтримки сестер, допомоги чоловіка, розуміння дітей, вчасних, теплих слів друзів і, звісно, з того, що кожний день свого життя вона ніколи не втрачала здатності мріяти. Саме тому її енергія немає меж і її «потяг життя» рухається вперед з шаленою швидкістю, і хто знає які нові, цікаві зупинки чекають на неї попереду!

Факультет економіки та бізнесу