У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного традиційним є заохочення студентів, які мають значні досягнення в навчанні та науковій діяльності іменними стипендіями. Однією з таких нагород є іменна стипендія  Дмитра Костянтиновича Моторного.

Отримують її виключно студенти спеціальності «Агроінженерія» механіко-технологічного факультету. Призначається дана стипендія строком на один семестр додатково до основної. Головною умовою для її отримання – є високі успіхи в навчанні, практичні підготовці та науковій діяльності.

29 вересня 2020 року на засіданні Вченої ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного перший проректор, професор Олександр Скляр вручив іменну стипендію Дмитра Моторного. На цей раз її отримав студент 4 курсу спеціальності «Агроінженерія» – Станіславу Сумятіну.

Станіслав з самого початку навчання в університеті показує високий рівень знань по дисциплінам. Крім цього він активно займається науковою роботою, приймає участь у наукових конференціях та має фахові публікації. Слід також зазначити, що стипендіат під час проходження виробничої практики на підприємстві ТОВ «Хавестер» показав дуже високий рівень практичної підготовки, за що отримав вдячний лист від керівництва підприємства.

Стипендіат щиро подякував за таке приємне заохочення та наголосив, що він дуже радий, що обираючи собі майбутню професію після закінчення школи, він зробив правильний вибір, вступивши до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на спеціальність «Агроінженерія».

Надія Паляничка,
заступник декана з ОВР механіко-технологічного факультету