C 29 березня по 1 квітня в Харкові проходив Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA і Чемпіонат України з кікбоксингу WPKA серед студентів. Ці змагання стали остаточним етапом відбору кікбоксерів до складу національної збірної України для участі в чемпіонаті Європи, який пройде з 1 по 6 травня в Києві. Наші мелітопольські спортсмени-переможці завоювали право виступати на цих масштабних змаганнях і серед них наш студент ТДАТУ!

За нагороди національних чемпіонатів змагалися 671 спортсмен з 20 областей України. Як повідомили в управлінні молоді та спорту, Запорізьку область на національних чемпіонатах представляли кікбоксери клубів із Запоріжжя, Енергодара та Мелітополя. З Мелітополя це: Центр єдиноборств «Динамо» (тренери Володимир Ящук та Олександр Ящук).

На Чемпіонаті України з кікбоксингу ISKA і Чемпіонаті України з кікбоксингу WPKA серед студентів відзначився студент Енергетичного факультету (41 гр.) Попов Ігор. Він зайняв два других місця в розділі пойнт-спаринг (на Чемпіонаті України серед дорослих і на Чемпіонаті України серед студентів). За результатами цих змагань він буде представляти Україну на Чемпіонаті Європи цього року (з 1 по 6 травня в м. Київ). Прес-служба ТДАТУ