3-4 квітня 2018 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Фінанси і кредит” у 2017/2018 навчальному році.

У конференції взяли участь 51 студент з 32 закладів вищої освіти, які були відібрані зі 140 студентів, що прийняли участь в І турі конкурсу. У складі галузевої конкурсної комісії працювали 27 науково-педагогічних працівників із 14 провідних закладів вищої освіти.

За результатами підсумкової конференції  галузева конкурсна комісія визначила та нагородила переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Фінанси і кредит”, в тому числі студентку групи 21ФБ Таврійського державного агротехнологічного університету Марченко Катерину Юріївну, яка була нагороджена дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу “Оцінка фінансової стійкості місцевих бюджетів в умовах фінансової децентралізації” (науковий керівник – к.е.н., старший викладач кафедри “Фінанси, банківська справа та страхування” ТДАТУ Осипенко Світлана Олександрівна).

Вітаємо Марченко Катерину та її наукового керівника Осипенко Світлану Олександрівну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт  та бажаємо подальших успіхів у роботі!