03 квітня 2018 року на кафедрі “Фінанси, банківська справа та страхування” ТДАТУ відбулося секційне засідання в рамках щорічної науково-технічної конференції магістрантів і студентів Таврійського державного агротехнологічного університету за підсумками наукових досліджень 2017 року.

Секція за напрямом «Фінанси, банківська справа та страхування» налічувала 40 учасників, серед них студенти і магістранти ТДАТУ, студенти Ногайського та Мелітопольського коледжів ТДАТУ, члени Малої академії наук учнівської молоді Мелітопольської міської ради.

На секційному засіданні було заслухано дев’ять цікавих доповідей, які були підготовлені на високому творчому та інтелектуальному рівні та супроводжувались мультимедійними презентаціями. В ході дискусії було обговорено актуальні питання фінансів, зокрема, кредитування, оподаткування, пенсійного забезпечення, банківської справи, страхування, розвитку сільських територій тощо.

За активну участь у науково-дослідній роботі та за кращу презентацію доповіді були відзначені наступні учасники конференції:

Дипломом першого ступеня нагороджена Жадан Вікторія, студентка 11 МБФБ, доповідь на тему «Законодавче забезпечення реформування банківського сектору України» (науковий керівник – к.е.н., доцент Радченко Н.Г., ТДАТУ)

Дипломом другого ступеня нагороджена Барановська Віолетта, ВСП “Мелітопольський коледж ТДАТУ”, доповідь на тему «Аналіз пенсійних систем країн світу» (науковий керівник – Биковська І.П., ВСП “Мелітопольський коледж ТДАТУ”);

Дипломом третього ступеня нагороджений Дмитров Олег, студент 21 ФБ, доповідь на тему «Оподаткування зовнішньоекономічних операцій в умовах Угоди про асоціацію з ЄС» (науковий керівник – к.е.н., доцент Косторной С.В., ТДАТУ).