4 квітня 2018 року на кафедрі «Вища математика і фізика» Таврійського державного агротехнологічного університету у рамках Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів за підсумками наукових досліджень 2017 року відбулося засідання секції «Вища математика і фізика».

З вітальним словом до учасників конференції звернулася Сосницька Наталя – завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор. Наталя Леонідівна розповіла про основні напрями наукових досліджень кафедри та шляхи удосконалення наукової роботи студентів і викладачів, ознайомила учасників конференції з порядком роботи та пакетом документів конференції.

Загалом у конференції взяли участь 33 учасника. Студенти та магістранти ТДАТУ під керівництвом викладачів кафедри підготували 15 доповідей. Також на конференції з доповідями виступили студенти ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ», ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», учні Костянтинівського ліцею «Ерудит», Вознесенської гімназії «Орієнтир», Малої академії наук, Костянтинівського районного НВО №1 «Таврія», Мелітопольських ЗОШ I-III ступенів №7, №25.

Доповіді були різноманітними і стосувались, як фундаментальних проблем математики та фізики, так і прикладних задач. Теми доповідей були актуальні і зацікавили наукове товариство, про що свідчив ряд запитань та коментарів присутніх. Найбільш активну участь в обговоренні прийняли завідувач кафедри, д.п.н., професор Наталя Сосницька, к.ф.-м.н., доцент Василь Кравець, к.т.н., доцент Микола Данченко, старший викладач Ольга Іщенко, директор МАН Олена Прокопенко. Викладачі побажали учасникам конференції досягати нових наукових результатів і вершин.

По завершенні засідання було проведено урочисте закриття конференції, під час якого було проведено вручення сертифікатів учасників та нагородження авторів кращих доповідей. Вони були відмічені грамотами ректора ТДАТУ за плідну науково-дослідну роботу та активну участь у конференції. У номінації «Найкраща наукова доповідь» була відзначена доповідь вихованця МАН Івана Калужського «Спектр власних частот магнітопружних коливань у перпендикулярно-намагнічених тонких пластинах та плівках ЗІГ в умовах поверхневого СХР», керівник – Сергій Баришевський к.ф.-м.н., доцент МДПУ.

За матеріалами конференції буде видано електронний збірник тез доповідей.

За матеріалами кафедри вищої математики і фізики