Грандіозний фінал IX Національного телеконкурсу краси і таланту «Королева України 2016», який відбувся 19 травня 2016 року в столиці, завершився урочистою церемонією нагородження найкрасивіших дівчат країни.

За головний титул і золоту корону змагалися 20 учасниць з усієї України. Дівчата за весь період проекту довели, що українки не тільки розумні і талановиті, але соціально активні та небайдужі до своєї країни. У ТОП-6 супер-фіналісток проекту, які будуть представляти нашу країну на міжнародних конкурсах, увійшла студентка магістратури факультету економіки і бізнесу ТДАТУ Анастасія Циз (куратор – к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств ТДАТУ Болтянська Лариса Олексіївна). Тепер Настю чекає Всесвітній конкурс моделей в Лос-Анжелесі.

Колектив кафедри економіки підприємств бажає Анастасії нових творчих звершень і перемог!!!

y2namy3pfpu

vzomliiyfem