11 травня 2016р. викладачі кафедри «Маркетинг» Таврійського державного агротехнологічного університету у  провели тренінг розвитку професійних навичок з маркетингу «БРЕНДІНГ» для студентів 3-го курсу спеціальностей «Комерційна діяльність» та «Економіка» Мелітопольського промислово-економічного коледжу. Команда тренерів кандидати економічних наук, доценти Колокольчикова І.В., Арестенко Т.В., Сокіл Я.С. та Вертегел С.Я. познайомили учасників тренінгу з сучасними тенденціями розвитку брендінгу.

На прикладах та в процесі ділових ігор розібрали зі студентами основні складові розробки бренду: торгову марку, кольористику, ім’я та слоган як елементи бренду. В практичній частині три команди учасників тренінгу під керівництвом Вертегела С.Я. та Колокольчикової І.В. розробляли бренд та логотип власного коледжу. Студенти, окрім нових знань та професійних практичних навичок з розробки брендів, отримали сертифікат учасника тренінгу.

Кафедра маркетингу