2 червня 2017 року Коротун Анастасія, студентка 11 ГМ групи Таврійського державного агротехнологічного університету, під керівництвом Халанчук Лариси, асистента кафедри «Вища математика і фізика», взяла участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт  на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, за підтримкою МОН України.

Конкурс  проводився  з  метою  інтеграції  України  в  світовий  освітньо-науковий  простір,  розширення  міжнародних  зв’язків,  стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального  потенціалу  талановитої молоді тощо.

На  конкурс  було  представлено  самостійно  підготовлені  студентами наукові  роботи,  які  є  пріоритетними,  інноваційними  або  пошуковими  за своїм характером у межах певної спеціальності.

Конкурсна  комісія  розглянула  178  студентських  наукових  робіт,  що надійшли з 102 вищих навчальних закладів, з дванадцяти країн світу. Оцінювання поданих на другий тур Конкурсу студентських наукових робіт  здійснювало  журі  Конкурсу  шляхом  подвійного  «сліпого» рецензування.

На  підставі  рецензій  та  відкритого  обговорення  наукових  робіт  журі конкурсу  більшістю  голосів  визначено  кращі  роботи  для  участі  у  другому турі, серед яких була і робота Коротун Анастасії.

Автори  кращих  наукових  робіт  прийняли  участь  у  підсумковій науково-практичній  скайп-конференції  з  науковими  доповідями  у  вигляді PowerPoint презентацій.

За  результатами  наукових  доповідей  та  захисту  робіт  визначено переможців,  яких  нагороджено  дипломами  І-ІІІ  ступенів  за  кожною  галуззю знань.

На засіданні секції зі спеціальності 101 «Екологія» конкурсна комісія розглянула    25  студентських  наукових  робіт,  що  надійшли  з  18  ВНЗ.  На підсумковій  конференції  заслухано  12  робіт,  виступило  16  студентів  з  12 ВНЗ.

Коротун Анастасія представила роботу на тему: «Оптимальний вибір методів очищення стічних та поверхневих вод».

За результатами конференції Анастасія отримала диплом ІІІ ступеня за перемогу у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 101 «Екологія»!

Щиро вітаємо Анастасію та бажаємо і надалі досягати висот на науковій ниві!

диплом Коротун-Халанчук 001