9 листопада року на кафедрі плодоовочівництва, виноградарства та біохімії Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за допомогою платформи Zoom відбулась студентська науково-практична конференція.

У конференції взяли участь студенти 1-4 курсів спеціальностей «Садівництво та виноградарство» та «Агрономія»: Вікторія Носенко, Наталія Аргунова, Зоя Манзій, Павло Баклажков, Анастасія Глаговська, Анастасія Косьяненко, Віктор Каманов, Микита Свиргун та інші.

Тематика заходу охоплювала актуальні питання плодівництва, виноградарства та овочівництва. Найбільш цікавими та змістовними були доповіді на теми: «Формування фонду сухих розчинних речовин та цукрів в плодах під впливом погодних факторів», «Формування урожаю черешні в залежності від підщепи», «Фізіологічні показники листків черешні за інокуляції коренів мікоризними грибами», «Перспективні малопоширені плодові та овочеві культури».

За результатами конференції були виділені найкращі доповіді та представлені до заохочення студенти: 21СВ групи Павло Баклажков, 31 СВ групи Вікторія Носенко та 41 СВ групи Наталія Аргунова та Зоя Манзій.

Кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії