У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного для студентів механіко – технологічного факультету пройшов традиційний, як завжди цікавий та незабутній – «Квест першокурсників».

Кожного року студентська рада факультету готує для студентів першого курсу таку цікавинку, аби ближче познайомитися з ними та познайомити їх з університетом. Також це гарна можливість стати дружною командою, показати свої навички та більше дізнатися про заклад вищої освіти в якому навчаєшся.

В цьому році в квесті приймали участь 6 команд першокурсників механіко-технологічного факультету з назвами: «За імбир2 (11 СГМ) «Нерви» (11 ПМ), «Фіксики» (11 ГМ), «Гострі козирки» (11 АІ) «Пташки» (12 АІ) та «Чина» (13 САІ).

Всі вони подолали шлях в 6 станцій, які розташувалися на території університету. Перша станція біля першого корпусу називалася «Справжній студент», далі, в сквері, була друга станція з назвою «Самий влучний студент», наступна, третя станція – «Жарт-хвилинка», знаходилась біля пам’ятника Тарасу Шевченку, четверта станція «Пазл» сховалась біля другого корпусу, «Головоломка» – п’ята станція квесту, вже була біля їдальні, а кінцева, шоста зупинка «Фінал» у Центрі Культури і Дозвілля, де і відбулося нагородження усіх команд.

Всі учасники цього захопливого квесту отримали багато яскравих емоцій та спогадів, а також інші пам’ятні призи та звання.

Наприклад:

– команда «За імбир» – найвлучніші;
– команда «Нерви» – найшвидші;
– команда «Фіксики» – інтелектуали;
– команда «Пташки» – нащадки Шерлока;
– команда «Гострі козирки» – найлогічніші;
– команда «Чина» – найсмішніші з несмішних.

Крім відзнак у вигляді дипломів, кожна команда отримала смачну піцу.

Сподіваємося, що ця подія, надасть сил нашим першокурсникам навчатися краще та залишить приємний спогад про студентське життя.

Ласкаво просимо до нашої міцної та дружньої родини.

Ганна Клименко, інформаційний сектор студентської ради МТФ,
Надія Паляничка, заст. декана з ОВР факультету МТ