На завершальному етапі навчальної практики студенти 1 та 2 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали Мелітопольське управління Державної казначейської служби у Запорізькій області та Фінансове управління Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Начальник Управління ДКС – Шакуріна Людмила Леонідівна та керівники  підрозділів служби провели змістовну, пізнавальну екскурсію, а також розповіли про особливості та специфіку обліку бюджетних коштів, про технічне забезпечення бюджетного процесу та про захист інформації, ознайомили студентів з документальним оформленням операцій в Казначействі.

У Фінансовому управлінні зустріч студентів з фахівцями провела начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Журавльова Тетяна Володимирівна. Там студентам надали інформацію про процес складання розпису доходів і видатків місцевого бюджету та про його виконання, а також про складання квартальних звітів стосовно виконання дохідної та видаткової частини міського бюджету.

Студенти отримали багато цікавої інформації, позитивні емоції та впевненість в правильності вибору спеціальності  «Облік і оподаткування»!

Кафедра обліку і оподаткування