У День української писемності та мови тисячі ураїнців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу. 9 листопада 2021 року о 10-00 годині відбулася уже традиційна подія –ХХІ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ, до якої долучилися співробітники і студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, усі небайдужі, усі, хто серцем відчуває і хвилюється за долю нашої України та її мови.

Автором тексту та читцем цьогорічного радіодиктанту був український письменник Юрій Андрухович. До методичної роботи над радіодиктантом національної єдності долучиться українська мовознавиця Лариса Масенко.

Радіодиктант транслювався на всіх платформах «Суспільного», а також на хвилях «Українського радіо» та «Радіо Культура».

Учасники мають добу для того, щоб надіслати в режимі онлайн готовий текст диктанту на перевірку. Для цього необхідно:

• зробити фото або скан тексту і відправити його на електронну пошту rd@ukr.radio;
• або відправити через електронну форму, яка з’явиться на сайті Українського радіо 9 листопада.

Ті, хто «не дружать» із сучасними засобами зв’язку, можуть надіслати паперовий лист з диктантом за адресою м. Київ, вул. Хрещатик 26, 01001.

Також диктант можна перевірити самому. Текст опублікують на сайті ukr.radio 11 листопада.

Кафедра суспільно-гуманітарних наук ТДАТУ щиро дякує усім учасникам за активну життєву позицію.

Сьогодні ми з гордістю можемо констатувати, що і у нашому місті, а саме у ТДАТУ, є справжні патріоти своєї Вітчизни, які люблять, плекають і вивчають рідну українську мову. Зі святом української писемності усіх нас.

Людмила Шлєіна,
доктор філософії з пед.н,
ст. викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук