20918 листопада 2018 року в м. Київ відбувся Кубок України серед студентів закладів вищої освіти з перетягування канату в приміщенні. В змаганнях прийняли участь 7 жіночих та 15 чоловічих команд з 6 областей України. Організатори цього турніру – Федерація найсильніших атлетів України та перетягування канату – подарували всім учасникам та шанувальникам цього виду спорту неймовірне спортивне свято. В атмосфері безкомпромісної та запальної боротьби переможцями стали всі, і адреналіну вистачило на всіх! Недарма, лозунгом турніру став наступний вислів: “Канатна доріжка – територія здоров’я!”, і всі принципові суперечки серед давніх суперників  вирішувались в чесній сутичці на канатній доріжці.

15 чоловічих команд було розподілено на дві підгрупи, боротьба в яких відбувалася одночасно. Команда нашого університету була представлена 9 спортсменами з 4 факультетів: ШВЕД ЄВГЕН (41 Екологія), КУЗЕКІН ТИМОФІЙ (41 Екологія), РЯБЦУН СЕМЕН (11 МБ Агрономія), МАЛЬОВАНИЙ ПЕТРО (41 Екологія), ВОЛОБУЄВ АНДРІЙ (41 Екологія), БАЩУК ДМИТРІЙ (24 С Агроінженерія), ОЛЕКСАНДР СОЛЯНОВ (21 Маркетинг), СЕМЕНОВ МИКИТА (11 Комп’ютерні науки) та АРТЕМ ЧЕРДАКЛІЄВ (12 МБ Галузеве машинобудування). Друга підгрупа, в яку потрапила внаслідок жеребкування наша команда, складалася із 7 збірних разом з нашою: КНТЕУ-2 (Київський національний торговельно-економічний університет), НУБІП (Національний університет біоресурсів і природокористування України), ХНУПС (Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба), ВІТІ (Військовий інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут), НАУ (Національний авіаційний університет), ОППУ (Окремий президентський полк (Україна) імені гетьмана Богдана Хмельницького). В запеклих сутичках хлопці з ТДАТУ змогли одержати 3 перемоги (над суперниками з ХНУПС, ОППУ та НАУ) і поступилися НУБІП, КНТЕУ-2 та ВІТІ, які посіли відповідно в загальному командному заліку 2,3 та 5 місця.

Збірна команда ТДАТУ з перетягування канату посіла 7 місце серед 15 команд на дебютному для себе Кубку України. При цьому  організатори цих спортивних змагань дуже високо відзначили майстерність хлопців, враховуючи той факт, що вони взагалі були новачками в цьому виді спорту і навіть гадки не мали, що проводяться змагання такого високого рівня.

Через 2 тижні на Першому національному телевізійному каналі буде трансляція, присвячена Кубку України з перетягування канату серед студентів в приміщенні, про яку ми повідомимо заздалегідь.

Команду підготував завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ГАЗАЄВ ВАЛЕРІЙ НОДАРОВИЧ. Він зміг у досить короткі строки підготувати висококласний колектив, який злагоджено і самовіддано працював на тренуваннях до сьомого поту проти команд суперників різного рівня підготовки, залізних стовпів та навіть… автомобіля “Нива”.

Висловлюємо велику подяку ректору ТДАТУ, д.т.н., професору КЮРЧЕВУ ВОЛОДИМИРУ МИКОЛАЙОВИЧУ за організацію тренувань та поїздку на ці змагання.

Дуже чекаємо на майбутній виступ збірної ТДАТУ на Чемпіонаті України з перетягування канату, який відбудеться в травні 2019 року на ВДНГ (м. Київ).

Вітаємо хлопців з успішним виступом та бажаємо подальших успіхів на теренах сили і потужності! Ми дуже пишаємося вами та вашим досягненням! Великої вам вдачі! Разом до перемоги!

Голова СК “Таврія-Університет”

Артеменко В.В.