На обласному турі конкурсу патріотичної творчості «Спадщина», який пройшов у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара, визначили переможців у семи номінаціях. Конкурс, орієнтований на участь молоді, у цьому році проводився за номінаціями: українська народна пісня; класика патріотичної пісні; пісні народжені АТО; авторська пісня; «коли співають солдати»; народна хореографія; сучасна хореографія.

«Спадщина», яку організовано КЗ «Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради, проводиться у три тури: районний (міський), зональний та обласний. У 2018 році зональні відбіркові тури проводилися з 16 березня по 05 квітня у м. Мелітополь, м. Бердянськ, м. Токмак, м. Оріхів, м. Запоріжжя, у смт. Михайлівка, у м. Пологи. Загальна кількість молоді, що взяла участь у відбіркових турах, становила близько 2000 осіб. У заключному етапі конкурсу взяли участь фіналісти зональних етапів конкурсу, серед яких, звичайно ж і творчі колективи ТДАТУ.

Перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков наголосив присутнім, що українці – найспівочіша нація у світі. Він привітав зі святом творчості учасників, глядачів конкурсу, наголосив на важливості проведення подібних патріотичних заходів та подякував меценатам за підтримку творчої молоді. – Міжнародна організація ЮНЕСКО більше 15 тисяч українських пісень внесла у фонд міжнародної спадщини. На другому місці – Італія з близько 6 тисяч пісень. Номінації, які представлені сьогодні, дозволять відкритися кожному учаснику. Сподіваюся, що конкурс відкриє багато справжніх українських діамантів, які зараз роблять одні з перших кроків на професійній сцені, – відзначив перший заступник голови облради.

За результатами оцінювання журі, студенти Таврійського державного агротехнологічного університету здобули перемогу:

– у номінації «класика патріотичної пісні» дипломантом став соліст вокально-хорового колективу «MusicLand» Дмитро Пузанов;

– у номінації «Народна хореографія» обласним ПЕРЕМОЖЦЕМ став Народний хореографічний ансамбль «Юність»!

Ансамбль «Юність» комбінат «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» нагородив сертифікатом на суму 3 000 гривень, а керівники колективів-переможців були відзначені Подяками Запорізької обласної ради.

Щиро вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо їм нових творчих досягнення!

Грицаєнко І.М., прес-служба ТДАТУ