4-5 квітня на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка проводилась Всеукраїнська олімпіада з дисципліни «Ремонт машин». Мета олімпіади – виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізація науково-дослідної роботи студентів у ЗВО, науково-методичного забезпечення системи вищої освіти.

Серед учасників – студенти зі всієї України: КНТУ (м. Кропивницький), ЛНАУ (м. Львів), ПДАА (м. Полтава), ХНТУСГ (м. Харків), НУБіП (м. Київ) та інші.

Таврійський державний агротехнологічний університет був представлений Романенко М.М.(15 МБ АІ), Нестеровський М.В. (15 МБ АІ), підготував до олімпіади студентів  – ст.викл. каф. ТСС АПК Новік О.Ю. Завдяки старанній роботі Романенко М.М. отримав диплом III ступеня, а роботу Нестеровського М.В. відзначили грамотою.

Вітаємо студентів з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

За матеріалами: кафедра ТСС в АПК