Напередодні державних свят Дня Конституції України та Дня молоді перший заступник губернатора Запорізької області і депутат обласної ради Іван Федоров поспілкувався з молоддю. Зустріч проходила в неформальній обстановці у міському парку культури та відпочинку ім. Горького.

За дорученням в.о. мера Мелітополя Іван Федоров вручив сертифікати стипендії міського голови кращим студентам. Серед нагороджених – студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

У номінації «Науково-дослідницька та пошукова діяльність» перемогла студентка механіко-технологічного факультету Анастасія Шершенівська, у номінації «Громадська діяльність» відзначена студентка факультету агротехнологій і екології Алія Айбетова , а у номінації «Спортивна діяльність», – студент цього ж факультету Андрій Коломоєць. Це разова виплата, її розмір становить 1450 грн.

Редакційно-видавничий відділ