27-28 січня 2017 року на кафедрі фізичного виховання і спорту ТДАТУ відбувся Чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок віком до 23 років.

Ці змагання, у яких взяли участь 15 команд загальною численністю близько 200 осіб, були відбором кандидатів до збірної команди Запорізької області на Чемпіонат України.

Студенти Таврійського державного агротехнологічного університету достойно представили свій вищий навчальний заклад та завоювали 2 золоті нагороди та 1 бронзову:

Кисельова Катерина (11 ПТ група, факультет економіки та бізнесу) завоювала І місце у ваговій категорії 69 кг; їй присвоєно звання «Кандидат в майстри спорту»;

Мурадян Єгор (42 ПМ група, механіко-технологічний факультет) – І місце у ваговій категорії 70 кг;

Чепель Юрій (42 ПМ група, механіко-технологічний факультет) – ІІІ місце у ваговій категорії 70 кг.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо в майбутньому подальших перемог та високих спортивних досягнень!

Кафедра фізичного виховання і спорту