З 23 по 24 лютого у Луцьку відбувся Чемпіонат України із сумо серед чоловіків. У змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів зі всіх областей України. У складі команди Запорізької області були два студенти ТДАТУ.

Серед них: майстер спорту України з вільної боротьби Руслан Дехтяренко (студент IV курсу факультету енергетики і комп’ютерних технологій) і кандидат у майстри спорту України з вільної боротьби Олег Коляда (студент II курсу механіко-технологічного факультету).

Підсумки змагань: Руслан Дехтяренко – 2 бронзи (III місце в ваговій категорії до 85 кг в індивідуальному заліку, III місце у командній першості у складі команди Запорізької області), Олег Коляда – 1 бронза (III місце у командній першості в складі команди Запорізької області), V місце у ваговій категорії до 70 кг в індивідуальному заліку.

Обидва спортсмени виконали норматив Майстра спорту України із сумо завдяки командній «бронзі».

Головний тренер збірної команди Запорізької області із сумо – заслужений тренер України з вільної боротьби, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ Алтай Абдуллаєв.

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту