16 вересня 2022 року Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного, колисці аграрної освіти Запорізького краю, виповнюється 90 років.

Уславлений ТДАТУ зустрічає свій ювілей у надскладних умовах: війна з агресором, окупація Мелітополя і переміщення університету до Запоріжжя. Але ми не скаржимося! Ми живемо, навчаємо, працюємо, щоб якомога швидше наблизити нашу Перемогу!

Кожен ювілей Університету – це свято багатьох, чиє життя пов’язане з навчальним закладом: учених, викладачів, співробітників, які своїми здобутками примножували і примножують його славу; студентів, якими завжди пишається Університет; десятків тисяч випускників, які заклали основи сучасного обличчя нашого навчального закладу. Вони працюють у різних галузях і є невід’ємною частиною як історії ТДАТУ, так і країни.

Запрошуємо наших випускників, партнерів, студентів і просто друзів – всіх, хто зберігає вірність своїй Alma Mater і добре ставлення до Університету долучитися до відзначення ювілею славетного Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Свої привітання ви можете надіслати на е-пошту: agrotavria_tsatu@ukr.net та привітати на сторінці ТДАТУ у Фейсбук.