У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного повним ходом триває підготовка до Вступної кампанії 2021 року.

Представники нашого закладу вищої освіти підтримують постійний зв’язок із випускникам шкіл та їх батьками серед Запорізького та сусідніх із ним регіонів з метою донесення інформації про університет, зокрема про перелік спеціальностей, за якими здійснюється підготовка за освітнім рівнем бакалавра, яких налічується понад двадцяти.

Окрім широкого спектру спеціальностей, абітурієнти мають можливість суттєво покращити свій рейтинг при вступі до нашого університету. Це можливо завдяки Всеукраїнським олімпіадам ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, які проходять вже четвертий рік поспіль.

Всеукраїнські олімпіади стартували у перший день грудня 2020 року. Перший тур триватиме до 5 березня 2021 року.

Участь в олімпіаді суттєво підвищує шанс абітурієнта вступити на місце державного замовлення.

Переможці другого туру мають змогу збільшити значення свого конкурсного балу шляхом додавання до результату ЗНО до того конкурсного предмету, з якого отримано перемогу на олімпіаді від 12 до 20 додаткових балів при вступі до університету в 2021 році на такі спеціальності: Екологія, Прикладна механіка, Галузеве машинобудування, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Харчові технології, Геодезія та землеустрій, Агрономія, Садівництво та виноградарство, Агроінженерія, Цивільна безпека.

Запрошуємо випускників шкіл взяти участь у Всеукраїнських олімпіадах та стати студентом Таврійського ДАТУ!

Відділ профорієнтації та довузівської підготовки