15 квітня в університеті відбулася робоча зустріч з підготовки півфіналу Всеукраїнського проекту «Відкривай Україну», який пройде 8 червня в Мелітополі на базі ТДАТУ.

«Відкривай Україну» – освітній проект для учнів 7-11 класів з усієї України. Мета проекту – створити середовище для розвитку підлітків міст України, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом – у місті. Освітній проект «Відкривай Україну» вже  4 роки доводить всій країні, що молодь є рушійною силою змін, яка може і хоче змінити на краще нашу країну.

У робочій зустрічі взяли участь: ректор ТДАТУ  В.М. Кюрчев, перший заступник міського голови І.В.Рудакова, проректор з НПР О.П.Ломейко, представник команді Фундації соціальних інновацій “З країни в Україну” Л. Петрова, міський координатор у Освітньому  проекті “Відкривай Україну”І. Славова, Мелітопольський відділ освіти – С.Романенко та І. Щербак, координатор від ТДАТУ Д.Г.Легеза та представники шкіл міста Мелітополь та Мелітопольського району.

На засіданні робочої групи були обговоренні важливі питання організації та проведення такого масштабного заходу. Детальна локація, чіткі завдання та злагоджена співпраця організаторів та учасників – є запорукою успішної реалізації проекту.

Прес служба ТДАТУ