диплом4-5 серпня у місті Київ відбулася XI Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти – 2020”! Традиційно на виставці презентував свої здобутки ТДАТУ.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного на ХІ Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2020” нагороджений найвищою нагородою ГРАН-ПРІ “ЛІДЕР НАУКОВОЇ ТА НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ”.

Це досягнення стало можливим завдяки плідній науковій діяльності всього колективу науково-педагогічних працівників і студентів ТДАТУ.

За останні роки ТДАТУ двічі отримував Гран-прі “Лідер вищої освіти”, Гран-прі “Лідер наукової діяльності”, “Лідер міжнародної діяльності”, “Лідер післядипломної освіти” та є багаторазовим переможцем у різних номінаціях з інноваційної освіти.

Вітаємо усіх науковців університету з міжнародним визнанням наукових досягнень.

Відділ інформації і аналітики ЦІТІС