Масляна неділя – найсмачніша подія лютого. Це свято асоціюється зі смачними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких гамірних масових заходів – розбудити весну від сну і прогнати зиму, адже всі з нетерпінням чекають теплі промінчики сонця.

Вже традиційно в холі ЦКіД проходить студентський ярмарок. 13 лютого об11:20 студенти мали змогу продемонструвати свої кулінарні таланти. Кожний факультет приготував смаколики – млинці, пироги, печиво, здобу. А різноманіття варення просто вражало : персик, слива, смородина, вишня, абрикос та інші. Цього року була навіть новинка від факультету АТЕ. Студенти готували млинці прямо в холі ЦКіД! Гості оцінили таку винахідливість та розкупили всі щойно смажені млинці.

Яка ж Масляна без веселих конкурсів? У боротьбі за квитки на КВН, який відбудеться 14 лютого, учасники повинні були назбирати найбільшу кількість млинців.

Кожен факультет отримав особисті номінації :

Факультет  Агротехнологій та екології «Найбільший продаж млинців» та «Найтрадиційніший стіл».

Факультет  Інженерії та комп’ютерних технологій «Найсмачніші млинці».

Факультет  Економіки та бізнесу «Найбагатший вибір млинців».

Енергетичний факультет  «Найкраще сервірування столу».

Механіко-технологічний факультет «Найкраща презентація млинців» .

Студентська рада ще раз вітає всіх викладачів та студентів з Масляною! Нехай зима забере з собою всі негаразди, а весна принесе тільки здоров’я, щастя, любов та благополуччя!

Голова інформаційного сектору

Івова Наталія