24 жовтня співробітники кафедри публічного управління, адміністрування та права організували тематичний захід , присвячений Міжнародному дню ООН.

Викладачами кафедри була проведена інформаційно-соціологічна акція стосовно виявлення найбільш актуальних проблем міста Мелітополь. Викладачі кафедри ознайомили містян з Цілями сталого розвитку ООН. Було виявлено, що з представлених 17 цілей сталого розвитку найбільш важливими та хвилюючими для пересічних мелітопольців стали такі як “Міцне здоров’я”, “Якісна освіта”, “Гідна праця та економічне зростання”.

Захід не лише показав проблеми міста, на які мелітопольці найбільше звернули увагу, а й залучив звичайних містян до співпраці з викладачами ТДАТУ, з метою кращого розуміння особливостей розвитку рідного міста.

За матеріалами: кафедри публічного управління, адміністрування та права