DSC_000323 жовтня в ЦКІД Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася зустріч студентів та викладачів механіко-технологічного факультету з директором ТОВ «Хавестер» Первомайського району Миколаївської області Іщуком Володимиром Адамовичем щодо проходження на базі їх підприємства виробничої практики, дуального навчання та стажування викладачів.

Основним напрямком діяльності ТОВ «Хавестер» є постачання закордонної сільськогосподарської техніки, запасних частин, а також її технічне обслуговування та при необхідності переобладнання. Підприємство також є офіційним дилером компанії Precision Planting (лідер продукції та технологій для точного посіву).

Володимир Адамович розповів про підприємство, його матеріально-технічну базу та про умови праці і відпочинку робітників. Наголосив, що на сьогоднішній день професія інженера-механіка є дуже затребуваною. Також, він запропонував студентам приїхати до них на підприємство пройти виробничу практику, щоб отримати знання по ремонту, експлуатації сільськогосподарської техніки, технологіям точного посіву та збиранню зернових культур.

Студенти та викладачі зацікавились можливістю пройти практику та стажування на підприємстві такого рівня. Вони ставили багато запитань, на які Володимир Адамович надав вичерпні відповіді.

За матеріалами: факультет МТ