12 вересня відбулася традиційна зустріч ректора ТДАТУ, професора, д.т.н. Кюрчева В.М. зі студентами факультету МТФ. Тема зустрічі – це нові плани та завдання, які стоять перед факультетом та студентством.

Володимир Миколайович привітав студентів з початком нового навчального року, надав коротку історичну довідку про історію становлення ТДАТУ, як змінювались назви учбового закладу в різні роки, про традиції, нагороди, якими ми пишаємось до цього часу. Розповів про видатних людей, які свого часу навчалися та закінчили наш учбовий заклад, зокрема про Дмитра Костянтиновича Моторного, ім’я якого носить університет. Для першокурсників це безумовно корисна інформація, яка допоможе скласти повне уявлення про їхню альма-матер.

Далі ректор розповів про зміни та реформи, які  відбулися в країні, як вони відобразяться на нашому університеті та на кожному студенті.

Володимир Миколайович зробив особливий наголос на тому, що основне завдання студентів – отримувати знання, які потребує країна. Тому важливо відвідувати заняття, щоб в повній мірі їх засвоїти. Також, ректор розповів про можливість отримувати дуальне навчання та про відповідність освітніх програм вимогам роботодавців.

На завершення ректор відповів на питання, які турбують студентів та подякував студентам – активістам, які своїми досягненнями прославляють факультет і таким чином – університет.

Наприкінці побажав всім здоров’я, успіхів та перемог!

За матеріалами: факультет МТФ