Керівництво Таврійського державного агротехнологічнеого університету імені Дмитра Моторного створює всі умови, аби упередити розповсюдження захворюваності на COVID-19. Серед багатьох протиепідемічних заходів – щоденна термометрія.

Від початку карантину на входах навчальних корпусів та на в’їзді до університету створені пункти заміру температури. Кожен студент, викладач та співробітник нашого закладу вищої освіти перед тим, як потрапити на територію повинен пройти термометрію.

Для спрощення цієї процедури у ТДАТУ придбали сучасний безконтактний сканер TS-50. На початку вересня цей пристрій встановили у навчальному корпусі №2, а сьогодні його змонтували і на вході головного корпусу університету.

Принцип роботи сканеру TS-50 дуже простий.

Для швидкого і точного вимірювання температури тіла необхідно помістити зап’ясті людини поруч з точкою виявлення на відстані 1-2 см. При проходженні контролю персонал самостійно виконує вимірювання температури і при отриманні позитивного результату отримує доступ на захищену територію.

Звуковою і колірною індикацією система сповістить про результати вимірювання, що дозволить запобігти поширенню інфекції.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»