На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021 № 1/9-487 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час «жовтого» рівня епідемічної небезпеки»та з урахуванням, що кількість вакцинованих працівників університету становить більше 80 відсотків,

НАКАЗУЮ:

1. Завершити дистанційне навчання та поновити аудиторні заняття з 04.10.2021 у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного для здобувачів вищої освіти денної і заочної форми з усіх курсів і спеціальностей.

2. Деканам факультетів, завідувачам кафедр і кураторам академічних груп до 01.10.2021 проінформувати усіх здобувачів вищої освіти щодо відновлення аудиторних занять в навчальних корпусах університету.

3. Керівнику навчального відділу БЄЛЯКУ П.О. оновити до 04.10.2021 на сайті університету розклад занять та відпрацювати з керівником ННІЗУП ГАЛЬКОМ С.В. розклад занять для студентів заочної форми навчання.

4. Завідувачам кафедр перевірити за період з 27.09.2021 по 01.10.2021 виконання завдань з індивідуальних планів роботи науково-педагогічних працівників.

5. Деканам факультетів, завідувачам кафедр, кураторам академічних груп, керівникам структурних підрозділів забезпечити моніторинг захворюваності на ОРВІ та COVID-19 серед усіх співробітників і студентів університету та надавати щоденно інформацію начальнику навчального відділу БЄЛЯКУ П.О. для її узагальнення та звітування ректору університету.

6. Зобов’язати усіх працівників та студентів університету використовувати засоби індивідуального захисту (респіратор або маску) на території і у навчальних корпусах університету.

7. При вході на території або до навчальних корпусів університету здійснювати термометрію працівників і студентів університету, а також сторонніх осіб.

8. Не допускати працівників із симптомами вірусного захворювання.

9. Посилити контроль за дотриманням працівниками санітарно-гігієнічних норм.

10. Проректору з АГР РИЖКОВУ О.М. організувати та забезпечити посилення дезінфекційного режиму та щоденної санітарної обробки приміщень на території університету та гуртожитків.

11. Службі охорони університету та черговим корпусів посилити контроль за допуском сторонніх осіб та відвідувачів на територію університету.

12. Директору центру культури і дозвілля ЦВІГУН С.М., завідувачу кафедри фізичного виховання і спорту ГАЗАЄВУ В.Н. та іншим керівникам структурних підрозділів університету забезпечити при проведенні масових заходів наповненість залів не більше 50% місць (розміщення здійснюється у шаховому порядку) або з розрахунку 4м2 площі території на одну особу (якщо захід проводиться на відкритому повітрі).

13. Деканам факультетів, директорам коледжів, керівникам структурних підрозділів продовжити проведення роз’яснювальної роботи серед працівників і здобувачів вищої освіти щодо необхідності вакцинації від COVID-19. Списки співробітників, які бажають вакцинуватися оперативно надавати у приймальну проректора з НПР ЛОМЕЙКА О.П., а бажаючих студентів – у деканати факультетів.

14. Вакцинованим працівникам університету надавати у приймальну проректора з НПР ЛОМЕЙКА О.П. підтверджуючі документи, зокрема копії сертифікатів про проходження курсу вакцинації, довідку 063/о після щеплення однією дозою дводозової вакцини, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від COVID-19.

15. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з НПР ЛОМЕЙКА О.П.