На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (зі змінами від 17.02.2021) «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 07.04.2021 щодо встановлення «червоної зони» в Запорізькій області та з метою запобігання поширенню в університеті гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (COVID-19), у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного продовжено карантин і дистанційне навчання.

У наказі ректора повідомляється:

1. Продовжити до 30.04.2021 карантин та дистанційну форму навчання для здобувачів вищої освіти денної та заочної форми усіх курсів і спеціальностей у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

2. Директорам відокремлених структурних підрозділів університету, з урахуванням рішень місцевих регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, розглянути питання на засіданнях педагогічних рад та прийняти відповідні заходи щодо організації освітнього процесу на період дії карантину. Інформацію щодо стану захворюваності здобувачів вищої освіти та співробітників коледжів на гостру респіраторну хворобу COVID-19 щоденно надавати першому проректору СКЛЯРУ О.Г.

3. З метою забезпечення виконання пункту 1 та надання якісних освітніх послуг в університеті за дистанційною формою навчання реалізувати ряд наступних організаційних заходів:

3.1. Деканам факультетів, керівнику ННІЗУП і кураторам академічних груп, методистам ННІЗУП до 24.04.2021 провести роз’яснювальну роботу серед студентів денної і заочної форм навчання щодо особливостей організації освітнього процесу в дистанційній формі.
3.2. Завідувачам кафедр зобов’язати викладачів з усіх навчальних дисциплін 2 семестру 2020-2021 навчального року, відповідно до затвердженого розкладу занять та екзаменаційних сесій, проводити синхронному в он-лайн режимі лабораторні, практичні, семінарські і лекційні заняття та навчальні практики, а також складання підсумкових модульних контролів та заліково-екзаменаційної сесії з обов’язковим відеозаписом.
3.3 Керівнику навчального відділу до 24.04.2021 внести зміни до розкладу занять дистанційного навчання з урахуванням перенесених робочих днів 05-07.05.2021 та оприлюднити на офіційному веб-сайті університету.
3.4. Керівнику ННІЗУП ГАЛЬКУ С.В. та керівнику навчального відділу при складанні розкладу занять заочної форми навчання враховувати зайнятість викладачів на денній дистанційній формі навчання та забезпечити на період продовження дистанційного навчання студентів інформацією для їх доступу до он-лайн занять в дистанційні формі з використанням програми ZOOM.
3.5. Деканам факультетів та керівнику ННІЗУП ГАЛЬКУ С.В. продовжити систематичний контроль в автоматизованій системі «Освіта» за відвідуваністю занять та успішністю здобувачів вищої освіти протягом терміну дії карантину.

4. Деканам факультетів, керівнику ННІЗУП щоденно до 30.04.2021 надавати проректору з НПР ЛОМЕЙКУ О.П. інформацію щодо відвідуваності студентами он-лайн занять.

5. Проректору з АГР РИЖКОВУ О.М., деканам факультетів, керівнику ННІЗУП продовжити щоденно надавати до навчального відділу інформацію про стан захворюваності здобувачів вищої освіти і співробітників кафедр на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

6. Викладачі університету на період дистанційного навчання працюють у гнучкому режимі графіку роботи. Завідувачам кафедр забезпечити контроль за виконанням індивідуальних планів роботи науково-педагогічними і педагогічними працівниками з методичної, наукової і організаційної роботи.

7. Керівникам структурних підрозділів визначити необхідний склад допоміжного і обслуговуючого персоналу університету для роботи у штатному або дистанційного режимі, а інших працівників відправити на простій.

8. Проректору з АГР РИЖКОВУ О.М. організувати транспортування працівників університету, які забезпечують функціонування закладу освіти.

9. Директору центру культури і дозвілля ЦВІГУН С.М. та іншим керівникам структурних підрозділів університету заборонити на період продовження карантину проведення культурних заходів в усіх корпусах та на території університету та рекомендувати їх проведення в он-лайн режимі.

10. Завідувачу кафедри фізичного виховання і спорту ГАЗАЄВУ В.Н. дозволити проведення тренувань відповідно до затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236.

11. Керівникам структурних підрозділів на період карантину здійснювати контроль за дотриманням працівниками санітарно-гігієнічних норм, виконанням протиепідемічних заходів в університеті та не допускати до роботи співробітників із симптомами вірусного захворювання.

12. Проректору з АГР РИЖКОВУ О.М. продовжити щоденну термометрію усіх осіб при вході до навчальних корпусів, гуртожитків і на територію університету та забезпечити систематичну санітарну обробку і дезинфекцію приміщень на території університету і гуртожитків.

13. Завідувачам гуртожитків проводити щоденний моніторинг стану захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 мешканців гуртожитків, які залишилися для проживання у гуртожитку з об’єктивних причин та оперативно надавати її деканам факультетів та проректору з АГР РИЖКОВУ О.М.

Ознайомитися з наказом можна нижче.

Редакційно-видавничий відділ