19 грудня 2022 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулася презентація організована за підтримки Офісу підтримки вченого присвячена можливостям, що відкриваються українським вченим за програмою ЄС LIFE.

Програма LIFE – це фінансовий інструмент ЄС, спрямований виключно на захист довкілля та кліматичні дії. Програма розрахована на 2021-2027 роки із загальним бюджетом 5,4 млрд євро. На 2022 рік Єврокомісія оголосила 34 конкурсні пропозиції на суму 598 млн євро.

Мета Програми – відновлення та покращення якості компонентів довкілля, в тому числі повітря, води та ґрунту, а також збереження біорізноманіття та подолання деградації природних екосистем.

Протягом вебінару детально було розглянуто основні напрями програми LIFE: охорона природи та біорізноманіття, циркулярна економіка та якість життя, запобігання та адаптація до зміни клімату, перехід до альтернативних джерел енергії.

Спікер вебінару, координатор Офісу підтримки вченого, начальник Відділу міжнародних зв’язків Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Вікторія Лемещенко-Лагода також розповіла про особливості подання заявок та планування бюджету.

ТДАТУ висловлює щиру подяку Офісу підтримки вченого за допомогу в організації вебінару та особисто спікеру, координатору Офісу підтримки вченого Вікторії Лемещенко-Лагоді та бажає подальших успіхів на науковій ниві.