Студенти ТДАТУ завжди беруть активну участь не лише в університетських, а й у міських заходах присвячених створенню комфортного для мешканців і привабливого для гостей міста. Ось і цього разу студенти 12 АІ групи механіко-технологічного факультету взяли активну участь у благоустрої футбольного стадіону «Спартак».

Отримавши необхідний господарський інвентар 14 вересня студенти охоче взялися до роботи на вказаних ділянках. Не можна не згадати доречний вислів: «Спільна праця зближує людей». І це правда! Студенти мали добру нагоду краще дізнатися один про одного в процесі роботи, поспілкуватися та порадіти гарним результатам своєї праці.

Разом вони обробляли територію майданчику з відкритим ґрунтом та прибирали сміття. Погода цього дня була сонячною та теплою, тому не дивно, що всі швидко впоралися із поставленим завданням.

Допомагав студентам їхній куратор Болтянський Олег Володимирович. Завдяки дружній командній роботі та чудовому настрою, кожному студенту вдалося зробити свій внесок у благоустрій стадіону. Директор стадіону «Спартак» Капінос Ю.В. висловив вдячність студентам за плідну працю на благо всього міста!

Прес-служба ТДАТУ