DSC_849624 вересня відбулось чергове засідання вченої ради університету.

Порядок денний включав наступні питання:

1.Про зміни у складі та щорічну ротацію вченої ради університету;

2. Конкурсні справи, присвоєння вчених звань;

3. Про результати вступної кампанії в університеті у 2019 році;

4. Підведення підсумків рейтингового оцінювання кафедр університету за 2018-2019 н.р.;

5. Про підготовку до осінньо-зимового періоду та забезпечення раціонального використання енергоресурсів;

6. Про затвердження звітів докторантів університету;

7.Різне.

Перед початком засідання ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев привітав з днем народження зав. кафедри комп’ютерних наук Оксану Строкань. Виконав ректор ще одну почесну місію – вручив сертифікат на отримання стипендії Дмитра Моторного.  Протягом першого семестру її буде отримувати студент Механіко-технологічного факультету Дмитро Заволокін.  Далі були оголошені внесені зміни до складу вченої ради.

На засіданні вченої ради відбулося голосування на посаду зав. кафедри технічної механіки і комп’ютерного проектування ім. професора В.М. Найдиша. В списку кандидатів був один претендент: кандидат технічних наук, доцент Олександр Вершков, який працює в ТДАТУ більше 30-ти років. За кандидатуру Олександра Олександровича члени вченої ради проголосували одноголосно.

Відповідальний секретар приймальної комісії Іван Чижиков доповів про результати вступної компанії. В цьому році до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на всі форми навчання вступили 1717 студентів, це кращий показник за останні 10 років. Директори відокремлених структурних підрозділів доповіли про результати вступу студентів до коледжів. Завідувач аспірантури Ірина Гуйва ознайомила вчену раду з результатами вступу до аспірантури та докторантури ТДАТУ.

Щорічно в університеті за підсумками роботи у навчальному році  проводиться рейтинг кафедр. Проректор з НПР Олександр Ломейко ознайомив присутніх з підсумками рейтингового оцінювання кафедр університету  за 2018-19 н.р. Рейтинг складався з семи критеріїв: навчальна робота, наукова робота, міжнародна діяльність, підвищення кваліфікації і дорадництво, виховна робота, організаційна робота та профорієнтація.

Лідерами рейтингу стали:

У навчальній роботі: ОПХВ, харчових технологій та готельно-ресторанної справи, іноземних мов.

У науковій роботі: МВЗ, рослинництва та обліку і оподаткування.

У міжнародній діяльності кафедри: іноземних мов, маркетингу та бізнес консалтингу і міжнародного туризму.

У виховній роботі: фізичного виховання і спорту, суспільно-гуманітарних наук та іноземних мов.

Організаційна робота краще всіх була проведена на кафедрах: ТССАПК, маркетингу та технічної механіки.

Профорієнтаційна робота на кафедрах: ТКМ, харчових технологій та готельно-ресторанної справи, МВЗ.

Проректор з АГР Олександр Рижков та директори ВСП ТДАТУ доповіли про підготовку до осінньо-зимового періоду. В цьому році всі корпуси та гуртожитки до холодів вже готові. Вирішене питання з придбанням пілетів для обігріву навчальних приміщень.

На засіданні вченої ради також були заслухані і затвердженні звіти докторантів університету  к.т.н Є.К. Сербія та к.е.н. А.С. Коноваленко.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»