IMG_657929 жовтня відбулось чергове засідання вченої ради університету.

Порядок денний включав наступні питання:

1.Конкурсні справи, присвоєння вчених звань.

Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм ІІІ ступеня» до Дня освіти був нагороджений д.т.н., доц. Караєв О.Г., та Почесною грамотою ЗОДА – к.т.н., доц. Галько С.В. Грамотою Мелітопольської міської ради, нагороджені – к.т.н. доц. Кушлик Р.В, д.пед.н., проф. Сосницька Н.Л. Грошові премії отримали викладачі, які захистили докторські та кандидатські дисертації у поточному році.

1. Про організацію дуальної форми навчання студентів університету у 2019-2020 навчальному році.

Проректор з НПР Ломейко О.П., охарактеризував основні аспекти подальшого вдосконалення та активного впровадження дуальної освіти в навчальний процес.

1. Про підсумки ліцензування спеціальностей та акредитації освітніх програм у 2018-2019 н.р. та завдання на 2019-2020 н.р.

Перший проректор Скляр О.Г. у формі презентації, продемонстрував результати ліцензування спеціальностей, окреслив головні завдання аналогічного спрямування на поточний навчальний рік.

1. Про стан охорони праці та пожежної безпеки в університеті та заходи щодо їх покращення.

Начальник відділу Охорони праці Фандєєв О.А. охарактеризував стан охорони праці у ТДАТУ, запропонував впровадження необхідних елементів її покращення.

Прес-служба ТДАТУ