Міжнародна програма «Науковець року» проводиться під егідою Національної академії наук України і Української федерації вчених за підтримки та участі Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки України метою якої є сприяння іміджу та підтримки наукових працівників, які отримують вагомі наукові та науково-технічні результати.

У листопаді, до Міжнародного дня науки, підведено підсумки конкурсного відбору найуспішніших науковців – переможців Міжнародної програми «Науковець року 2021». Були відзначені результати роботи вчених, які сприяють значному розвитку галузі, у якій вони працюють.

Пишаємося тим, що серед переможців є три науковця Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Серед них: Володимир Кюрчев – радник ректора ТДАТУ, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України, Заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, який 15 років був незмінним керівником Університету; Володимир Надикто – професор кафедри машиновикористання в землеробстві, доктор технічних наук, член-кореспондент НААН України, він багато років обіймав посаду проректора з наукової роботи; Олеся Прісс – завідувачка кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи, професор, доктор технічних наук.

Науковці ТДАТУ за вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України нагороджені відзнакою «Науковець року 2021» та Почесною грамотою голови Української федерації вчених академіка НАН України В.Семиноженка. Їхні імена занесені до книги «Наукова еліта України». Кожний з науковців також отримав книгу.

Відзнаки, Почесні грамоти та книги науковцям були урочисто вручені на засіданні вченої ради Університету.

Щиро вітаємо наших колег з нагородою та бажаємо наснаги і нових звершень.

Відділ інформації та аналітики ЦІТІС