Днями професором кафедри менеджменту Вікторією Нехай було проведено відкрите заняття – лекцію з дисципліни «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» на тему «Посередницькі операції на зовнішньому ринку».

У межах тематики відкритої лекції та у відповідності до робочої програми було розкрито основні наукові та практичні засади розуміння форм та методів менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, проаналізовано прямий та непрямий методи виходу підприємств на закордонні ринки, охарактеризовано норми права, що регулюють діяльність зовнішньоекономічних посередників, розглянуто класифікації посередників за обсягом повноважень та за «місцем на ринку». Лекторкою було наведено приклади практичних методів менеджменту ЗЕД сучасних сільськогосподарських та машинобудівних підприємств мелітопольщини та відомих закордонних компаній.

Лекторкою було підібрано цікавий науковий матеріал, підкріплений особистими характеристиками, поясненнями, коментуваннями, що дозволило зберегти стійку увагу слухачів протягом всього заняття. Викладачка залучала студентів до активної участі у обговоренні цікавих питань, використовуючи сучасні методичні прийоми активізації уваги студентів.

На занятті були присутні представники професорсько-викладацького складу університету.

Кафедра менеджменту