Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017р. № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» 22 травня 2018 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті розпочав свою роботу II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною дисципліною «Аграрний маркетинг».

Олімпіада проводиться з метою виявлення якості підготовки фахівців з аграрного маркетингу, професійного зростання студентів, закріплення та поглиблення знань та вмінь отриманих в процесі теоретичного та практичного навчання, стимулювання творчого зростання, виявлення найбільш обдарованих і талановитих студентів.

В олімпіаді беруть учать студенти з 23-ьох ВНЗ України:

• Херсонський державний аграрний університет
  • Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка
  • Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва
  • Миколаївський національний аграрний університет
  • Уманський національний університет садівництва
  • Одеський державний аграрний університет
  • Дніпровський державний аграрно-економічний університет
  • Таврійський Державний агротехнологічний університет
  • Луцький національний технічний університет
  • Сумський державний університет
  • Харківський державний університет харчування та торгівлі
  • Національний університет біоресурсів та природокористування
  • Сумський національний аграрний університет
  • Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця
  • Харківський авіаційний інститут
  • Хмельницький національний університет
  • Львівський національний аграрний університет
  • Полтавська державна аграрна академія
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
  • Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»
  • Економіко-гуманітарний факультет Відокремлений підрозділ Запорізького національного університету м. Мелітополь

Протягом трьох днів, допоки триватиме олімпіада, учасники мають змогу перевірити свої знання у двох турах. Перший тур – практичний, передбачає розрахунково-аналітичні завдання;  другий тур – теоретичний, спрямований на визначення рівня теоретичних знань конкурсантів. У цьому турі учасникам буде запропоновано опрацювати тестові завдання. Також в рамках олімпіади відбудеться проведення науково-творчого конкурсу.

Підведення підсумків і нагородження переможців  Всеукраїнської студентської олімпіади відбудеться 24 травня 2018 року.

Оргкомітет олімпіади висловлює подяку ректорам зазначених вищих навчальних закладів за забезпечення участі студентів у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною дисципліною «Аграрний маркетинг».

Участь в олімпіаді беруть  студенти з різних університетів України, які вправі носити звання найкращих та борються за першість в такій нелегкій боротьбі.Побажаємо їм успіху та перемог!