Це свято – день шанування людей творчої праці, діяльність яких є символом відданості науці. Без наукових працівників, досвідчених педагогів держава не має майбутнього. Їх наполеглива праця  множить здобутки у світову скарбницю знань.

Ми по праву пишаємося видатними вченими Таврійського державного агротехнологічного університету, які зробили суттєвий внесок у розвиток багатьох галузей науки і виробництва, сприяли прогресу людства. Сучасне покоління науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, студентів університету гідно продовжує славні традиції своїх попередників!

Завдяки вашим зусиллям виконуються важливі для держави держбюджетні та господарські науково-дослідні роботи, здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, забезпечується міжнародна співпраця, функціонують інноваційні структури на базі університету.

Ваші знання і досвід, пошук нового і любов до підростаючого покоління є тим фундаментом, завдяки якому живе і розвивається українська наука, виховується майбутнє нації, її сила і честь.

Щиро вітаємо Вас, дорогі наші науковці, із цим святом! Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві!!!

scientifically-yours-1600x1065