kjurchev-s.vКолектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного щиро вітає декана Механіко-технологічного факультету, професора Сергія Володимировича Кюрчева з отриманням диплома доктора технічних наук.

Захист докторської дисертації відбувся 5 липня за спеціальністю 05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва», у Національному науковому центрі «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» НААН України, а 16 грудня атестаційна комісія присудила диплом доктора наук.

Церемонія вручення відбулася на засіданні вченої ради університету 26 грудня.

Прийміть наші найщиріші вітання з присудженням Вам наукового ступеня!

Бажаємо Вам наснаги для підкорення нових вершин та втілення у життя наукових ідей. Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту.

Хай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

Ректорат, профком ТДАТУ