На базі кафедри прикладної лінгвістики, порівняльного мовознавства та перекладу факультету іноземної філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Київ) було підведено підсумки V Міжнародного студентського конкурсу перекладу «Переклад, як засіб актуалізації етномовних картин світу». У конкурсі взяли участь близько 120 студентів з 22 закладів вищої освіти України, Великобританії, Німеччини та Польщі.

Валерій Прокопенко, студент 1-го курсу факультету АТЕ (Спеціальність «Харчові технології») посів ІІ місце у номінації «Кращий переклад українського музичного хіту на англійську». Журі конкурсу наголосило на високому рівні знань англійської мови та креативності Валерія, зазначивши, що це є важливим кроком до великих досягнень як в особистому житті, так і у професійному зростанні.

Варто зауважити, що Валерій Прокопенко є членом наукового гуртка науково-технічного перекладу «Глобалізація очима молоді» (керівник – викладач кафедри «Іноземні мови» Вікторія Лемещенко-Лагода). Конкурсна робота була виконана у рамках роботи гуртка як актуалізація знань іноземної мови та підготовка до спеціалізованого перекладу.

Перемога у конкурсі художнього перекладу для студента немовного ЗВО є високим досягненням та показником справжньої майстерності для студента та його керівника.

Ще раз вітаємо Валерія Прокопенка та його наукового керівника Вікторію Лемещенко-Лагоду з перемогою.

Бажаємо творчої наснаги та нових звершень!

Ірина Кривонос,
старший викладач кафедри іноземних мов